En iyisini yapabilmek, düşlenmeyeni gerçekleştirebilmenizden geçer...

1993 yılında toptan parekendecilik olarak başladığımız ticari hayatımızı, 1997 yılında plastik hammadde ve poşet üretim atölyesi kurarak devam ettirdik... 2000 yılına kadar süren hammadde ve poşet imalatına yönelik faaliyetlerimiz, "İnebolu Ambalaj" markasıyla Türkiyenin her bölgesine ambalaj malzemesi ve satışı yapan dev bir kuruluş halini almıştır.

Çeyrek asır önce "en iyisini yapmak" f ikriyle çıktığımız yolda; sırasıyla Pendik, İstoç ve Göztepe Dumankaya da açtığımız dört şubemiz ve bir genel merkezimizle, "Türkiye Markası" olma yolunda ilerliyoruz. Şimdi de; halkımızın güveni ve desteği ile sürdürdüğümüz başarılı faaliyetlerimizi, 2014 yılında kurduğumuz "BEŞKA YAPI" markası ile devam ettirmekteyiz. "Beşka Yapı" olarak; düşlediğiniz, çağımızın modern hayat tarzına uygun yaşam alanlarını birlikte tasarlıyor, huzur içinde vakit geçireceğiniz alanlar oluşturuyoruz.

"Hayallerinizi birlikte gerçekleştiriyoruz"

Sizi anlayan, ihtiyaçlarınıza en akılcı çözümler üretecek profesyonel ekibimiz ve AE Mimarlık’ın desteği, bilgi ve tercrübesiyle modern yeni hayatınızı inşa ederken, aynı zamanda yatırım potansiyeli yüksek, yaşarken de satarken de kazanacağınız fırsatlar sunuyoruz. Bizler; seneler önce "en iyisini" yapmanın düşlenmeyeni gerçekleştirmekten geçtiğini biliyorduk. Bu sebeple "Beşka Yapı" olarak hayatınızı "BEŞ yıldızlı" yaşamanız için birlikte düşlüyor ve çalışıyoruz...
ANASAYFA KURUMSAL PROJELER İLETİŞİM

Copyright 2015 - Beşka Yapı - Dizayn Adem SALCIOĞLU

Bize Ulaşın! 0 216 317 37 45